ЄС запустив проект з безпеки польотів в Україні

Повідомляється, що Державна авіаційна служба України за сприяння Європейського союзу запустила проект «SAFER: U». Даний проект фінансується ЄС, та спрямоване на розвиток авіаційної законодавчої бази України за допомогою наближення до законодавства Євросоюзу.

Служба зовнішньої діяльності ЄС повідомляє, що «SAFER-U» посприяє гармонізації української авіаційної нормативно-правової бази до стандартів Європейського союзу. Також, даний проект закладе основу підвищення безпеки, ефективності та надійності авіаційної транспортної системи.

Ainonline.com

Повідомляється, що проект розрахований на період з 2019 по 2021 рік, а його бюджет складає 2,5 мільйона євро.

Даний проект передбачає впровадження в Україні реформи транспортного сектору, яка наблизить нашу державу до Угоди про Спільний авіаційний простір. Тобто згідно «SAFER-U» зареєстровані авіаційні компанії Євросоюзу та України зможуть здійснювати прямі рейси між будь-якими аеропортами України, а також простору ЄС. Також проект створить нові робочі місця, розширить можливості авіаційних компаній, посприяє торгівлі, розвитку мережі повітряного простору та економічної сфери. У свою чергу, більш сильна конкурентоспроможність забезпечить пасажирам нашої держави кращий вибір, ціну, а також захист прав споживачів при платежах.

Хюг Мінгареллі, голова представництва Європейського союзу в Україні, заявив, що всі жителі України гідні безпечних та надійних авіатранспортних послуг. А ЄС готовий допомогти цьому втілитися у життя. Сильна нормативно-правова база держави сприятиме отриманню більшої кількості соціально-економічних переваг, які може принести галузь авіації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*