Пляжі в Одесі мають намір здавати в оренду приватним структурам

Інформаційне агентство «УНІАН», посилаючись на заяву заступника голови одного з департаментів міської ради Одеси Валерія Микуленко, інформує, що влада міста до кінця поточного року має намір віддати в приватну власність більшу частину міських пляжів. Так, в приватні структури перейдуть ті пляжі, які розташовуються на території від Ланжерона аж до шістнадцятої станції Великого фонтану.

Микуленко підкреслив, що всі штучні пляжі будуть передані в оренду приватним особам для того, щоб підвищити комфорт відпочиваючих та мешканців міста. Зараз вже підписуються додаткові договори з орендарями узбережь. Крім цього, він не розповів про те, скільки дана ініціатива буде коштувати громадянам.

Dumskaya.net

Також додамо, що заступник голови управління інженерного захисту Одеси та розвитку узбережжя Віталій Парфьонов підкреслив, що зараз протяжність пляжів в місті сягає двохсот дванадцяти тисяч квадратних метрів. Зараз же з усієї цієї площі орендована половина територій.

Він також додав, що минулого року оренда пляжів поповнила міський бюджет на 11 мільйонів гривень, а в цьому за прогнозами повинна поповнити бюджет на 16 мільйонів гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*