Навіщо в Запорізькій області серійно отруїли диких птахів

Прес-служба прокуратури Запорізької області інформує про те, що у правоохоронному органі — Мелітопольській прокуратурі було відкрито кримінальне діловодство, причиною чого стала масова загибель птахів в Якимівському районі.

Повідомлення свідчить про те, що Мелітопольська місцева прокуратура порушила кримінальне діловодство. Фактом провадження стала масова загибель птахів в Якимівському районі Запорізької області. Відкриття справи було реакцією на інформацію, оприлюднену у засобах масової інформації.

Повідомляється, що також правоохоронний орган раніше отримував інформацію стосовно того, що у період 1-7 березня співробітниками одного з Товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ) були проведені заходи, у ході яких було скоєно протруювання полів. Саме це стало причиною масової загибелі диких птахів. Також наголошується, що трупи загиблих птахів виявлялися жителями у лісосмугах біля сільськогосподарських угідь ТОВ, недалеко від населеного пункту Лиманське Якимівського району Запорізької області.

Відзначається, що до Єдиного реєстру досудових розслідувань України була внесена інформація за фактом порушення нормативно-правових актів стосовно захисту рослин, що фіксується статтею 247 Кримінального Кодексу.

На даний момент ведуться слідчі роботи, а також встановлюються особи, які причетні до даного злочину.

УкраїнаРеалії – найактуальніші новини України
Дякуємоза Ваш інтерес до «УкраїнаРеалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*