Киянин шукає господаря, знайденого ним кільця від “Tiffany&Co” вартістю 500 000 гривень

Житель міста Київ Дмитро Єрьомін повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що їм було знайдено кільце з діамантом в аеропорту «Бориспіль», а нині він розшукує хазяїна дорогоцінної знахідки.

Згідно з повідомленням киянина, під час його повернення у столицю 8 березня, у терміналі D їм було знайдено кільце від ювелірної транснаціональної компанії під назвою «Tiffany&Co». Тепер його метою є пошук володаря.

Дмитро Єрьомін повідомляв, що під час проходження паспортного контролю, він наступив на коштовність, після чого підняв її та пішов далі. Після, було з’ясовано, що знахідка є платиновим кільцем з діамантом розміром у пів карата. Про свою знахідку Єрьомін розповів своїй дружині, а далі розпочав пошуки власника коштовності.

Slubzwedding.pl

Киянин заявив, що повернення кільця буде здійснено лише у тому випадку, якщо власник надасть документи, що підтверджують справжність господаря. Зокрема, має бути наданий сертифікат, номер якого повинен збігатися з гравіюванням в середині ювелірного виробу.

Дмитро Єрьомін спробував сам відшукати власника, звернувшись до фірмового магазину ювелірної компанії, щоб разом з брендом спробувати знайти господаря кільця. Але згідно з інформацією, знайдена коштовність була придбана за кордоном, тому був відправлений запит у міжнародну базу даних.

Повідомляється, що якщо власника буде знайдено у базі, тоді компанія зможе передати контакти власника Єрьоміну, для здійснення повернення коштовності. Ювелірами дане кільце оцінюється приблизно у 3-4 тис доларів. Однак, якщо чистота дорогоцінного каменю висока, тоді ювелірний виріб може оцінюватися у 500 тис грн.

УкраїнаРеалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «УкраїнаРеалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*