Австралійська влада посадила у в’язницю крокодила, який з’їдав собак

Згідно з відомостями інформаційного порталу «9 News», австралійська влада змогла зловити крокодила, який пожирав собак. Варто відзначити, що вага рептилії перевищує шістсот кілограм.

Інформаційний ресурс відзначає, що крокодил більше ніж рок діставав жителів одного з островів Австралії, розташованому на Північній території материка. За весь цей період тварині вдалося з’їсти дванадцять собак та вчинити напад на рибалку.

Після того, як жителі острова стали масово скаржитися на рептилію, правоохоронці зуміли її зловити та посадити в одну з камер у в’язниці.

Один з жителів острова розповів, що крокодил переслідував людей та здійснював полювання, він з’їдав всіх собак. При цьому, на острові також проживає велика кількість дітей, які часто хлюпаються у воді, де мешкала дана тварина. Також, на думку жителів, крокодил міг рано чи пізно з’їсти когось із дітей.

Деякий час по тому рептилію доставили на крокодилову ферму, де він й буде проживати. За попередніми даними крокодил буде жити ще не менше п’ятдесяти років.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*