“Київстар” має намір ліквідувати безлімітний інтернет

Олександр Комаров, голова компанії «Київстар», заявив, що мобільний оператор збирається переглянути тарифні пакети та повністю ліквідувати безліміт на інтернет.

Олександр Комаров зазначає, що безлімітний інтернет, який відповідає потребам абонентів — є утопією. Адже споживачі платять за безлімітний трафік, який в повній мірі не витрачається. Тому компанія збирається пропонувати користувачам обсяг послуг, який буде реально використовуватися.

У мобільного оператора «Київстар» цінова політика тарифів, які передбачають безліміт на інтернет, починається з позначки у 150 грн. А пакет «Максимальний Безлім» становить абонплату 225 гривень за 4 тижні.

Інші оператори України також мають пакети з безлімітним інтернетом, серед них «Vodafone», який надає своїм абонентам безлімітний доступ в інтернет за 115 грн за 4 тижні, що є найдоступнішим. Також «lifecell», який, у свою чергу, обмежив верхній поріг трафіку. Дана позначка досягає 40 гігабайтів.

Pxhere.com

Відзначається, що найбільші українські мобільні оператори з заявленим безлімітом насправді їм не володіють. Існують оприлюднені правила — політика справедливого та чесного користування. Згідно з якими компанії надають своїм користувачам до 3 Гб трафіку на день. Його перевищення оператор може обмежити швидкістю подальшого користування інтернетом.

За зібраною інформацією, лише 1% користувачів оператора «Київстар» споживають аномально великі обсяги мобільного інтернету — понад 100 Гб на місяць. Саме цей феномен став причиною обмеження швидкості після перевищення доступного на день інтернет-трафіку. Оператори заявляють, що даний 1% користувачів створює велике навантаження на мережу, що завдає труднощів іншим користувачам.

Точна дата усунення безлімітних тарифів поки невідома. Повідомляється, що інші оператори теж можуть піти на подібні заходи, хоча на даний момент вони не планують перегляд тарифів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «УкраїнаРеалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*