Польща, Німеччина та Данія — головні постачальники м’яса свині до України

Як повідомила Державна фіскальна служба, за цей рік країна на сьогодні імпортувала понад чотири тисяч тонн свинини. Сумарна вартість імпорту даної продукції склала 7 мільйонів 900 тисяч доларів США.

На першому місці країн-імпортерів свинини розмістилася Польща, яка поставила продукції на 4 мільйони 700 тисяч доларів за минулі два місяці. З Німеччини було поставлено свинини на півтора мільйона доларів. Данія, яка посіла третє місце серед країн-імпортерів за січень і лютий поточного року, поставила в Україну свинини на суму в 829 тисяч доларів.

Pxhere.com

За минулий рік імпорт свинини продемонстрував зростання на більш ніж 500%. При цьому експорт свинини за минулий рік знизився на 280%, про що повідомила Рада з експорту продовольства. Головними покупцями української свинини у 2018 році став Гонконг (більш ніж половини всього імпорту), Грузія та В’єтнам.

Нагадаємо, що найдоступнішим по купівельній спроможності м’ясом стала курятина. У першому місяці 2019 року кілограм курятини обходився українцеві в 58,66 гривні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*