Українцям треба до 1 травня задекларувати доходи та подарунки

Доходи за минулий рік, з яких не виплачувався податок на заробітки фізосіб, необхідно задекларувати до першого травня. Про це заявили в Державній фіскальній службі.

Це необхідно всім, хто в оренду здає майно, надає такі послуги, як репетиторство або перевезення, але при цьому не є підприємцем або найманим працівником.

Також декларації повинні подати ті, хто став одержувачем індивідуальної знижки при купівлі товару або подарунка. У разі, якщо перераховані вище категорії громадян не подадуть декларації до першого травня, вони будуть оштрафовані.

Realukraine.net

Документ можна особисто принести до місцевого відділення фіскальної служби, доручити це довіреній особі або відправити поштою. Також можна скористатися онлайн-сервісом «Кабінет платника податків».

Частина виплачених податків може бути повернута, якщо скористатися податковою знижкою. Відшкодування коштів можливо, якщо при виплатах по патьоки частина доходу віддавалася на благодійність або освіту в приватних установах. Також відшкодування по податках можливо в разі лікування в медичних установах, або якщо виплачувалися страхові платежі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*