У Новій Зеландії пройшов блискавичний суд над підозрюваним у масовому вбивстві

Інформаційне агентство «Фраза» інформує, що в місті Крайчестерч, який розташований в Новій Зеландії, в ході засідання суду вирішувалося питання про запобіжний захід Брентону Тарранту Варто нагадати, що обвинуваченому суд інкримінує масовий розстріл людей в одній з мечетей міста. Крім цього, з’явилися відомості, що підсудний може бути фігурантом ще одного нападу

Водночас, інформвидання «Кореспондент», посилаючись на один з новозеландських телевізійних каналів, повідомляє, що в ході судового засідання обвинувачений не тільки не каявся у скоєному, але також під час фотографування показував жести, що мають нацистський характер.

Grani.lv

У зв’язку з цим, тривалість засідання не перевищувала однієї хвилини, проте даний факт не завадив суду прийняти рішення про те, що Таррант повинен знаходитися під вартою до 05.04.19.

У поліції країни також інформують, що Тарранта звинувачують не в одному, а в двох нападах, які відбулися в мечетях міста. Правоохоронці підкреслили, що вони вважають, що відповідальність за напади лежить саме на цьому громадянині. Так, вже на наступному засіданні судом будуть розглянуті нові звинувачення. Крім того, зазначається, що присутність правоохоронців у мечетях та на масових заходах збільшується.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*