Яндекс проводить тестування своєї соціальної мережі

Інформаційне агентство «ТАСС», посилаючись на представника «Яндекса» інформує, що компанія почала проводити тестування соціального сервісу «Яндекс. Аура.» Варто відзначити, що даний сервіс, використовуючи штучний інтелект, надає можливості для пошуків однодумців.

У прес-центрі корпорації пояснили, що, використовуючи нейронні мережі та ще низку технологій, сервіс займається пошуком цікавих людей, які схожі між собою за сферою інтересів або оточенням.

yandex.ru

Також варто підкреслити, що тестування соціальної мережі компанія почала не так давно. У «Яндекса» є кілька припущень та головних метрик, які будуть проходити перевірку в рамках зазначеного тестування. За його результатами вже й буде прийматися рішення про те, чи буде проект запущений. Водночас, у компанії зазначили, що на даний момент інформації про точні терміни ще немає.

Компанія «Яндекс» на своїй сторінці також розмістила відомості, згідно з якими, новий сервіс доступний лише обмеженому колу осіб, Дані особи можуть отримувати доступ до випробування шляхом запрошення від іншого учасника сервісу. Зараз дане тестування доступне через додаток компанії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*