Облаштування КПП «Каланчак» і «Чонгар» скасовується… Гроші пішли…

Ще влітку 2018 року з українського резервного фонду мали виділити 106 мільйонів гривень на те, щоб облаштувати такі контрольно-пропускні пункти як «Каланчак» та «Чонгар». При цьому, щоразу, коли кошти виділялися, їх забирали назад до бюджету, обґрунтовуючи безглуздими приводами.

Державні службовці з Мінфіну, розташованого в столиці нашої держави, наголошували, що необхідна документація не була підготовлена в термін, у зв’язку з чим, було прийнято рішення про повернення виділеної суми до державного бюджету України.

Vlada.io

У підсумку, дана ситуація завершилася тим, що зараз пункти перетину з окупованими територіями оснащені всіма необхідними для комфорту умовами. Водночас, на території України так й не були облаштовані Сервісні зони, пункти адмінпослуг, автостанції та водопровід.

Водночас, інформаційне видання «DW», посилаючись на заяву прес-офіцера прикордонного загону Херсона Івана Шевцова, інформує, що окупаційна влада облаштовує контрольно-пропускні пункти, оскільки вважає їх постійними. Однак українська влада розглядає дані пункти як тимчасові, адже за підсумком має відбутися деокупація Кримського півострова. Таким чином, влада не хоче виділяти великі кошти на те, щоб облаштувати тимчасові пункти.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна
Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*