Україна отримає санкції від Євросоюзу після «Євробачення»

Заява глави Європейської мовної спілки Девіда Гудмана прямо інформує, що питання про можливі штрафи для України, буде вирішуватися вже після завершення «Євробачення».

Цю інформацію він розповів в коментарі до питання про те, чи передбачається штраф для країни за відмову від участі в конкурсі. Водночас, Гудман підкреслив, що корпорація суспільного мовлення Ізраїлю сконцентрована на тому, щоб даний захід було проведено на високому рівні.

Segodnya.ua

Будь-які рішення щодо відмови української Національної суспільної телерадіокомпанії, обговорюватимуться після заходу. Крім цього, в обговоренні питання про санкції братиме участь й референтна група, що керує організацією «Євробачення».

Нагадаємо, що ще в лютому українська виконавиця «Maruv» здобула перемогу в національному відборі на музичний конкурс. Однак, після цього НСТУ висунуло низку вимог до артистки, частина з них має політичний характер, на які вона не готова була піти. За підсумком, організатори нацвідбору запропонували відправитися на конкурс іншим фіналістам, але вони відмовилися. Таке ж рішення прийняли й інші учасники конкурсу

Трохи пізніше в НСТУ заявили, що цього року Україна не братиме участь у Євробаченні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*