Google зробив додаток з аналізом предметів для людей з вадами зору

Компанія Google презентувала новий додаток Lookout призначене для людей, які мають проблеми із зором. Цей додаток розпізнає об’єкти знаходяться навколо і називає їх. Це відбувається в режимі реального часу, але на даний момент цим додатком можуть користуватися тільки жителі США.

Qazaly.kz

Цей додаток зчитує різні знаки, штрих-коди, тексти, гроші та об’єкти. Воно працює в трьох режимах таких як: читання, аналіз, шопінг. У головному режими Lookout завдяки камері розпізнає об’єкти в реальному часі. Програма оснащена умінням називати об’єкти, а також видавати звукові й піктографічні сигнали та вказувати напрям до них. У режимі шопінгу є функція розпізнавання штрих-коду та цінника. У третьому режимі зчитування тексту, додаток розпізнає текст на об’єкті й озвучує його. Користувач цього додатка має можливість самостійно налаштовувати алгоритм роботи опису об’єкта в кадрі.

Lookout можна використовувати повісивши смартфон в чохлі на шию або поклавши в нагрудну кишеню, але найголовніше камера повинна бути спрямована в бік об’єктів, які вимагають розпізнавання. Управління додатки можна здійснювати за допомогою сканера відбитку пальців.

Розробники програми попередили, що результат не буде ідеальним і тому попросили користувачів залишати відгуки про роботу Lookout.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*