Артистка Юлія Началова перенесла складну операцію

Відома російська співачка Юлія Началова перенесла операцію, після якої вона знаходиться в комі. З інформації даної хірургами стала відома причина звернення артистки в клініку. Операція була проведена на нозі, причиною цьому послужила стерта ступня.

Дана інформація стала відома завдяки Star Hit. Журналісти посилаючись на анонімні джерела повідомили, що після проведення операції у співачки відкрилася кровотеча. Крім цього, їй загрожує ампутація через можливе зараження.

Як повідомили лікарі, Началова не спадає на себе, вона все також знаходиться в комі. Крім батьків до неї нікого не пускають. Також лікарі відзначили, що подальше медичне втручання проводиться не буде, через ризик виникнення ускладнень – набряку легенів. Рідні та піар-директор співачки відмовляються коментувати дану ситуацію.

Znaj.ua

11 березня в мережі потрапила інформація про те, що Юлія Началова знаходиться в реанімації у вкрай важкому стані. Після чого стало відомо, що артистку приєднали до апарату штучного дихання, а ще через добу її ввели в стан коми, для того щоб допомогти організму перенести навантаження.

Представник співачки розповіла, що стан Началова трохи покращився, але щоб уникнути подальших ускладнень вона продовжує перебувати в реанімації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*