У Києві відбулося відкриття скверу імені Бориса Нємцова

У столиці України – Києві був відкритий сквер ім. Бориса Нємцова, російського політичного опозиційного діяча, який був убитий у 2015 році у столиці РФ. Місцем розташування скверу є кут вулиці Сурикова та Повітрофлотського проспекту, недалеко від Російського посольства. Повідомляється, що на церемонії відкриття був присутній Віталій Кличко, міський голова.

Мер Києва на відкритті виступив зі словами про те, що у цей день у столиці України відбувається відкриття скверу імені Бориса Нємцова, великої людини – друга нашої держави, відомого політдіяча Росії та опозиціонера.

E-gorlovka.com.ua

Віталій Кличко також заявив, що російський політичний діяч любив Україну, та досить часто її відвідував. Також, при відкритті меморіальної дошки відзначається присутність однієї з дочок Нємцова – Жанни. Вона, у свою чергу, заснувала Фонд ім. Бориса Нємцова.

Нагадаємо, що Бориса Нємцова, співголови російської політичної сили «Партія народної свободи», застрелили у центрі столиці Російської Федерації – Москві наприкінці лютого 2015 року. Через 2 роки окружний військовий суд Москви e червні 2017 засудив виконавців злочину до ув’язнення у колонії посиленого режиму на терміни від 11 до 20 років. Серед виконавців були Заур Дадаєв, брати Анзор та Шадід Губашеви, Хамзат Біхаєв, а також Темірлан Ескерханов.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*