Басков і Кіркоров влаштували скандал в аеропорту Ташкента

Микола Басков та Філіп Кіркоров, народні артисти Російської Федерації, поводилися неналежним чином у столичному аеропорту Узбекистану, у Ташкенті. Виконавці влаштували бешкет, кривлялись, а також вимагали подарувати їм лімузин.

Згідно з інформацією, співаки прилетіли в Ташкент для того, щоб виступити на церемонії відкриття місцевого льодового палацу. Але, як зазначається, опинившись в аеропорту, виконавці влаштували скандал і почали кривлятися, імітуючи акцент місцевого населення. Також, народні артисти виступали з вимогою надання їм, як подарунок, «узбекистанського» лімузина.

sensum.pro

Велика кількість шанувальників сприйняло негативно вчинки співаків, зокрема, шанувальники були обурені поведінкою виконавців. Деякі люди наважилися назвати кумирів «тваринами» та «синцями».

Нагадаємо, що восени у мережі Інтернет почався скандал, який був пов’язаний зі спільним кліпом Філіпа Кіркорова та Миколи Баскова на пісню «Ibiza». Дане творіння само по собі мало скандальний характер. Сюжет кліпу полягає у конфлікті між виконавцями, у ході якого співаки один одному намагаються якомога більше «насолити». У кліпі також взяли участь відомі діячі російського шоу-бізнесу, а зокрема, музикант Сергій Шнуров, співак Валерій Леонтьєв, гуморист Гарік Харламов, а також телеведучий Андрій Малахов.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*