Чоловік прорвався через кордон України на незаконному автомобілі

Державна прикордонна служба України повідомляє про те, що український громадянин, який отримав відмову у в’їзді на територію держави на автомобілі, який не був розмитнений, зробив кілька спроб перетину кордону на високій швидкості, внаслідок чого був затриманий.

Правоохоронний орган повідомляє, що даний інцидент стався на пункті пропуску «Ужгород». Відзначається, що 51-річний чоловік родом з Вінниці хотів провести в Україні нерозмитнену машину марки «Mazda», яка зареєстрована у Федеративній Республіці Німеччина. Після відмови, яку дали співробітники прикордонної служби, водій авто на великій швидкості направив транспортний засіб прямо на пропускний пункт.

Infokava.com

У ДПС повідомили, що після отримання чергової картки відмови у подальшому пропуску автомобіля на територію держави, чоловік удав, що має намір їхати назад до Словаччини, повернувши машину у відповідному напрямку. Але різко змінивши курс, господар авто на великій швидкості почав рух у бік України. На виїзді з ПП, 51-річний чоловік збив тиловий шлагбаум, при цьому пошкодивши свій транспортний засіб.

Відзначено, що водій не зміг далеко виїхати, оскільки співробітники ДПС, а також службовці Національної поліції почали переслідувати авто, у результаті чого зловмисник був затриманий у Закарпатській області. На даний момент автомобіль відправлений на штрафмайданчик, а господар — у пункт тимчасового утримання, де він повинен відбути близько 3-х діб.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*