У Парижі “жовті жилети” влаштували жорсткі бійки з поліцією

Цієї суботи у Франції відбулася чергова акція протесту «жовтих жилетів». Варто відзначити, що цей протест для жителів країни є вісімнадцятим. Сам захід відбувався в центрі французької столиці поблизу Єлисейських полів. Крім цього, демонстранти в черговий раз влаштували сутички з правоохоронцями.

Як відзначають співробітники французької поліції, на даний мітинг прийшло більше ніж вісімсот демонстрантів. Також правоохоронці здійснили понад двадцяти затримань. Варто підкреслити, що правоохоронцям довелося застосовувати до протестувальників водяні гармати.

Крім цього, раніше з’явилася інформація, що протести проходять паралельно в різних районах столиці, де чутні вибухи. При цьому, правоохоронці намагаються стримувати мітингувальників поблизу Єлисейських полів. «Жовті жилети» у відповідь на дії правоохоронців спорудили бар’єри.

Sputnik.by

Як відомо, недалеко від Тріумфальної арки між демонстрантами та правоохоронцями сталася конфліктна ситуація. Учасники протесту закидали співробітників поліції різними предметами, а ті у свою чергу стали застосовувати сльозогінний газ. В ході зіткнень поліція затримала не менше 30-ти учасників акції протесту.

Також необхідно додати, що згідно з інформацією французького міністерства внутрішніх справ, минулої суботи в протестній демонстрації «жовтих жилетів» взяли участь понад 28-ми тисяч громадян. Тижнем раніше чисельність демонстрантів досягала 39-ти тисяч осіб.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*