США: життя в провінції набагато небезпечніше, ніж у містах

Жителі мегаполісів Сполучених Штатів часто вважають, що переїзд в провінцію в пошуках спокійного та розміреного життя їм принесе лише користь. Однак, в мережі Інтернет оприлюднили підсумки дослідження, згідно з яким, було доведено, що американські провінції небезпечніше міських районів. Варто зазначити, що ризик смерті в сільській місцевості на 22% більший, ніж у міській.

Інформаційне агентство «Annals of Emergency Medicine», посилаючись на результати дослідження, проведеного Американським коледжем лікарів швидкої допомоги, інформує, що фахівці провели аналіз кожного округу Сполучених Штатів за останні сім років. Також вони досліджували й випадки смерті та травм, чисельність яких перевищує 1,3 мільйона випадків.

Крім цього, дослідження показало, що ризик смерті в сільській місцевості на 22% вище, ніж у міській. Так, наприклад, в провінціях в результаті ДТП гинуть 28 осіб на сто тисяч населення, в той час як в містах даний показник не перевищує 11. У селах від вогнепальних поранень часто гинуть діти та особи старше 45-ти років, а в містах в основному гинуть люди віком від 22-х до 44-х років.

1zoom.me

Автор дослідження Майерс зазначив, що автомобілі, зброя та наркотики – це ті причини, за якими найчастіше помирають американські громадяни. При цьому, в містах ризики вбивства вище, проте в провінціях більш високий показник смертності через випадкові події. Так, частота смертності за випадковими подіями в 15 разів більше, ніж через вбивства.

Також не менш цікавим є й той факт, що на показники смертності в містах впливають рівень доходу й освіти та раса. Також Майєр підкреслив, що ризики смертності від травм більше в тих регіонах, де найменше співробітників швидкої та гірший доступ до невідкладної допомоги.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*