Прибульці створили посадковий майданчик в Україні недалеко від Херсона

На Херсонщині була знайдена пустеля, створена інопланетянами. Зазначимо, що мова йде про Олешківські піски, які вважаються найбільшою пустелею на європейській території. Дані піски з’явилися не так давно та вельми несподівано. На даний момент існує дві теорії про появу даних пісків.

Згідно з першою версією, пустеля утворилася через те, що в 18-19 століттях один з російських баронів привіз на дану територію велику рогату худобу, яка й знищила всю рослинність.

Bykvu.com

Згідно ж другої версії, піски утворилися через те, що сталося зміщення річища річки Дніпро, що дійсно могло бути. Варто також зазначити, що існує й третя версія появи пустелі, прихильниками якої є уфологи. Так, вони вважають, Олешківські піски раніше були інопланетним аеродромом.

Необхідно нагадати, що раніше на Марсі був виявлений невідомий, за попередніми відомостями, металевий предмет. Існує точка зору, що дана знахідка – це шматок космічного корабля з цивілізації, яка існувала раніше. Даний елемент був зображений на знімках, зроблених марсоходом. Також європейські астронавти оприлюднили знімки червоної планети, де чітко простежуються річки. Багато астрономів вважають, що раніше на Марсі була тепла атмосфера та на планеті був достаток води.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*