Макрон вимагає остаточно розв’язати питання з «жовтими жилетами»

Закордонні ЗМІ інформують, що французький голова Еммануель Макрон виступив з вимогою про розробку системи заходів, спрямованих на запобігання заворушень та погромів в ході акцій протесту «жовті жилети».

Цієї суботи після чергової демонстрації політик, виступаючи на засіданні в МВС та розповів, що цього дня можна було побачити, як громадяни всіма шляхами намагаються завдати шкоди країні. Вони громили та руйнували все навколо, при цьому, могли й вбити когось. У зв’язку з цим, виникає необхідність в аналізі ситуації та розробці заходів, щоб не допустити її повторення.

Gg2.net

Водночас, Макрон підкреслив, що події цієї суботи ніяк не можна назвати маніфестацією. Варто нагадати, що в цю суботу на Єлисейських полях та на інших вулицях відбувалися серії погромів та підпалів. В результаті чого, демонстранти підпалили, розгромили та розікрали кілька магазинів та ресторанів.

Міністерство внутрішніх справ країни зазначає, що в демонстраціях протесту у Франції взяли участь понад 32-х тисяч осіб. Варто відзначити, що самі «жовті жилети» наполягають, що в протесті взяло участь понад 230,8 тисячі громадян. Цієї суботи у Франції правоохоронці затримали понад 237-ми громадян.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*