Смак сиру змінюється від стилю музики – від класики до рейву

Сировари з міста Берн, розташованого у Швейцарії, спільно з ученими з університету мистецтв реалізували цікавий експеримент при виробництві сиру. В ході нього, сорт сиру «Емменталь» залишали дозрівати, при цьому йому включали музичний супровід різних жанрів. Продукт помістили в дерев’яні ящики, обладнані колонками, на дозрівання ще восени минулого року. Після чого сиру включали музику різних жанрів, починаючи від класики аж до електроніки та хіп-хопу.

За підсумками експерименту було встановлено, що музика впливає на смакові якості сиру. Так, один з учасників експерименту Пітер Краут підкреслив, що музика у стилі хіп-хоп зробила смак сиру більш солодким, в той час, як високі звукові частоти надають продукту гостроту та прянощі.

Wallhere.com

Таким чином, швейцарці впевнені, що на смакові якості сирів впливають не тільки бактерії, температура та ферменти, тепер до них додалася й звукохімія.

Один з сироварів Віт Вамфлер розповів, що замовники часто цікавляться, чи є у нього сир, який дозрівали під балканську музику або ж під пісні такої музичної групи як «AC/DC».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*