Собчак забороняє своєму синові мультфільми, але дозволяє возитися в бруді

Телеведуча Ксенія Собчак розповіла про методи виховання свого сина Платона. Вона розповіла, що її синові заборонений перегляд мультфільмів, винятком є лише розвивальні.

При цьому, такі мультики дитина Собчак може переглядати не частіше двох разів на тиждень. Також Платону заборонені й комп’ютерні ігри. Замість усього цього її дитина, якій два з половиною роки, часто читає, вчить вірші та вивчає англійську мову.

Телеведуча підкреслила, що її основна мета полягає в тому, щоб син відчув, що навколишній світ прекрасний та в ньому безліч чудес. При цьому, вона дозволяє йому плескатися в калюжі та не забороняє возитися в пилу та бруді.

Lela.io

Необхідно нагадати, що у 2013 році телеведуча опинилася в центрі скандалу через запис її телефонної розмови з однією з працівників домоуправління, яку оприлюднили в мережі. Собчак зазначила, що вона не збирається підлаштовуватися під якихось «гаденят», вона заявила, що не любить дітей та її не цікавить о котрій годині вони йдуть спати. Трохи пізніше Собчак спростувала дану інформацію та сказала, що ці слова їй не належать.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*