Військові Британії вербують вчених для ведення психологічної війни

Інформаційне видання «The Guardian» ще 13.03.19. опублікувало матеріал, в якому розповідається про несподіваний крок збройних сил Британії. Як зазначається, у Кембриджському університеті стався витік конфіденційної інформації про те, що британське Міноборони здійснює вербування в університетах країни. При цьому, цільовою аудиторією відомства є психологи, теологи та філософи. Варто відзначити, що дане вербування потрібне для вивчення нових методів застосування психологічного впливу для маніпулювання людьми.

Таким чином, навколо проекту з дослідження можливостей наук гуманітарного профілю в оборонній сфері держави, який була запущений лабораторією із застосування науки в оборонній сфері, розгорається скандал. У даному проекті участь бере кілька провідних вищих освітніх установ Британії, при цьому, на його реалізацію з держбюджету виділили понад 70-ти млн фунтів, що в перекладі на долари становить 92 мільйони.

News.pn

Підкреслюється, що мета даного проекту полягає в дослідженні людської поведінки та впливу на неї, в тому числі й за допомогою маніпулювання інформацією. При цьому, маніпулювання може здійснюватися із застосуванням різного спектру можливостей держави, серед яких можуть бути військові, невійськові, явні та латентні. Таке маніпулювання буде спрямоване на іноземних громадян, на стримування противника, який загрожує інтересам держави.

Необхідно відзначити, що дані дослідження не суперечать етичним положенням та не виходять за правову площину.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*