Цього місяця Україна перейде на літній режим часу

Вже наприкінці цього місяця в Україні перейдуть із зимового на літній час. За традицією українці переводять годинник в березні в останню неділю. При переході на літній час стрілки годинника переводять на годину вперед, а це означає, що поспати жителям країни доведеться на 60 хвилин менше. Варто відзначити, що в поточному році українці переведуть годинник в ніч з 30-го на 31-е число.

Сам перехід на літній час здійснюється в нічний час доби, а саме в 03:00. Проте вже наприкінці жовтня Україна перейде на зимовий режим та переведе годинник назад на 60 хвилин.

Hyser.com.ua

Відзначимо, що перехід з зимового на літній час та навпаки потрібен громадянам для того, щоб заощадити енергетичні ресурси. При цьому, далеко не всі фахівці підтримують дану точку зору. Так, голова центру ринкових реформ та колишній голова міністерства економіки Лановий заявив, що в сучасних реаліях можна заощадити більшу кількість енергетичних ресурсів за допомогою простої енергозберігаючої лампи.

Водночас, низка інших експертів дотримуються позиції, що за допомогою переведення годинників держава лише перерозподіляє витрати на електроенергію з домогосподарств на офісні приміщення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*