Знаменитий український дизайнер представив колекцію сліпучих весільних суконь

За словами модельєра, саме Париж надихнув його на створення колекції весільних суконь. Адже не дарма Париж вважається містом любові і романтики. Таким настроєм пройнята дебютна колекція весільних суконь Андре Тана.

Відомий модельєр дав кожної сукні з колекції індивідуально назву, в якому відображається Париж. На думку модельєра, кожен образ для нареченої – це відображення історії пов’язаної зі спогадами. Андре Тан рекомендує дівчатам перед покупкою сукні вивчити опис і підібрати саме те, яке буде відображати індивідуальність нареченої.

У дебютній колекції модельєра представлені сукні не тільки з пишним силуетом, а також костюм. Будь-яка наречена має можливість здійснити свою дитячу мрію і стати перед вівтарем в сліпучому вбранні. Дизайнер вважав за краще класичний білий і молочний колір, крім цього в колекції є сукні, які вручну розшиті кристалами і вишивками. Головними хітами дебютної колекції вважаються сукні з пір’ям і асиметричними спідницями.

Ця колекція вже представлена в Києві. За словами модельєра, він не планує на цьому зупинятися, наступна задумка постане в образі колекції дитячого взуття та одягу. Крім того, дизайнер все так же буде дивувати розкішними колекціями та образами.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*