Україна та Білорусь проведуть спецоперацію на держкордоні

Держприкордонслужба інформує про те, що Україна спільно з Республікою Білорусь мають намір провести спеціальну операцію під назвою «Полісся-2019», спрямовану на протидію контрабанді на кордоні. Даний захід буде тривати з травня по вересень поточного року.

Відзначається, що на кордоні 2-х країн керівництво прикордонних відомств України та Білорусі проведуть спецоперацію для протидії контрабандній та іншій протиправній діяльності на держкордоні. Також захід спрямований на забезпечення найбільш ефективного дотримання фізичними, а також юридичними особами національних нормативно-правових актів стосовно державного кордону. Дана спеціальна операція буде охоплювати 2 білоруські області, серед яких Гомельська та Брестська, а також 5 українських областей — Київська, Чернігівська, Рівненська, Житомирська та Волинська.

Представники Державної прикордонної служби України повідомляють, що у процесі операції планується посилення проведення профілактичних, оперативно-розшукових, режимних та інших заходів. Метою яких є виявлення, попередження, а також припинення діяльності, що має протиправний характер, яка локалізована на держкордоні, а також прикордонних територіях.

Також, зазначається проведення спільних заходів, спрямованих на виявлення та припинення злочинної діяльності через кордон, профілактика правопорушень у прикордонних районах, а також дії резервного складу Держприкордонслужби на тих ділянках та пропускних пунктах, де активність відзначається найвищою. Передбачено проведення та патрулювання ділянок річок, моніторинг з повітря кордону та прикордонних територій при використанні прикордонної авіатехніки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*