ЦВК України: як голосувати на виборах Президента не виходячи з дому

Люди з інвалідністю, які не мають можливості вийти з дому, але хочуть віддати свій голос на майбутніх виборах, можуть використовувати процес голосування за місцем проживання в тому випадку, якщо звернуться до дільничних виборчих комісій з відповідною заявою до восьмої вечора 29 березня.

Цією інформацією поділився заступник голови ЦВК Євген Радченко.

Як повідомив Радченко, люди з обмеженими можливостями мають право самостійно або за допомогою інших виборців подати заяву в дільничну виборчу комісію, щоб бути внесеними до списку виборців. Тому громадяни, які своєчасно подадуть заяви до дільничних виборчих комісій, проголосують без проблем. Звернутися можна буде до восьмої вечора в п’ятницю напередодні виборів.

Akcenty.info

За словами Радченка стало відомо, що люди з інвалідністю мають можливість проголосувати дома, бо існує процес голосування за місцем проживання. Крім того, виборці діляться на дві групи: це постійно не здатні самостійно пересуватися і тимчасово.

Дані людей нездатних постійно самостійно пересуватися, вже знаходяться в Державному реєстрі виборців та будуть відображені в списках виборців. Тому для цих людей буде складатися витяг зі списку виборців для голосування дома.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*