Україна стала основним постачальником ягід до Франції

Аналітична платформа «EastFruit» інформує про те, що відзначається різке зростання українського експорту таких категорій, як заморожені ягоди, а також свіжі яблука до Французької Республіки. Таким чином, у минулому році Франція входила у трійку держав, ринки збуту яких були найбільшими у категорії горіхів, ягід, а також фруктів.

Повідомляється, що експорт замороженої малини за 2018 рік зріс на 19%, а постачання полуниці збільшилося більш ніж в 1,5 раза. Експорт інших ягід у замороженому вигляді з України до Франції збільшився на 13%. Відзначається, що до минулого року експорт яблук до Франції наша держава не здійснювала. Але у 2018 році постачання свіжих десертних яблук об’ємом у 450 тонн змогли принести прибуток Україні близько 338 тисяч доларів.

Furlanis.com

Експерти відзначають, що головним експортним продуктом у даній категорії є волоські горіхи. Згідно зі статистикою, постачання горіхів виросло на 12,5%, що за рік склало 12,7 тисячі тонн. Але разом з тим, на тлі загального падіння на ринку цін на волоські горіх, підвищення вимог до якості продукту, якому поки не відповідають наші горіхи, прибуток від постачання знизився на 3%, що склало близько 10,9 млн доларів.

Експерти відзначають, що у поточному році Україна знову зможе працювати на підвищення експорту до Французької Республіки. Оскільки дана держава є перспективним ринком збуту для ягід у замороженому вигляді, горіхів, а також яблук.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*