Вчені: люди, хворі на аутизм, є найбільш об’єктивними на Землі

Вчені зі Сполученого Королівства у ході дослідження зробили висновок, що люди, які страждають аутизмом, здатні давати найбільш об’єктивну точку зору, ніж будь-хто інший.

Дослідники зробили висновок, що у процесі прийняття остаточного рішення люди з аутизмом не керуються емоціями, навіть не беруть їх до уваги. Це одна з особливостей структури мислення таких людей.

Вчені провели велику кількість досліджень, метою яких було вивчення роботи головного мозку людей хворих на аутизм. У результаті чого було з’ясовано, що структура мислення артистів досить сильно відрізняється від структури мислення звичайних людей. Дослідження показали, що при прийнятті рішень екстреного характеру люди з аутизмом взагалі не звертають уваги на емоційний стан, тобто не беруть його до уваги.

Yasteq.com

Раніше, фахівці стверджували, що люди, які страждають аутизмом, не можуть вирішувати математичні завдання. Але дослідження показали, що увага таких людей відзначена фахівцями як найбільш сконцентрована.

У ході вивчення роботи мозку аутистів, перед хворими була поставлена задача — гра на тоталізаторі. У разі виграшу, вони повинні були повернути частину виграних грошей. Для вчених став несподіваним факт того, що із завданням хворі впоралися повністю.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*