Імміграція призводить до змін мікробіоти кишківника людини

Після зміни країни проживання в організмі іммігранта відбуваються зміни. До таких висновків прийшли дослідники зі Сполучених Штатів.

Як встановили американські вчені, протягом дев’яти місяців після імміграції змін зазнає мікробіота кишківника. Згодом кишкова мікрофлора людини стає все більш схожою на мікробіоту кишківника його нових співвітчизників.

Для свого дослідження вчені провели аналіз п’ятистам представникам еміграції першого і другого поколінь двох азіатських етносів — карени та хмонг, які переїхали до Сполучених Штатів. Також увага вчених була приділена тридцяти шести співвітчизникам американо-європейського походження.

Medsimple.com.ua

У досліджених осіб кількість у мікробіоті кишківника бактерій Bacteroides, притаманних жителям західних країн, неухильного зростала, в той час як число бактерій Prevotella знизилося. Ці зміни були пояснені фахівцями зміною раціону і джерел води, зміною застосовуваних лікарських препаратів і нової навколишнім середовищем. «Нових» бактерій не вистачає для того, щоб компенсувати зниження кількості бактерій, які раніше мешкали в кишківнику, що призводить до одноманітності кишкової мікрофлори.

Вчені відзначають, що дослідження може пояснити, чому серед іммігрантів, які обрали Сполучені Штати як країну проживання, поширене ожиріння.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*