Православна церква України масштабно збільшує свої парафії

На поточний момент майже п’ятсот православних парафій перейшли під початок новоствореної Православної церкви України. Про це повідомляють дані з мапи, яка постійним оновленням демонструє показники перехідного періоду в церковному житті країни.

Тільки за минуле сімнадцяте березня до ПЦУ перейшли вісім парафій з Миколаївської, Чернігівської, Рівненської, Житомирської та Хмельницької областей. За день до цього в автокефальну церкву України перейшло чотири парафії Вінниччини, Волині та Хмельниччини.

Нагадаємо, що згідно з чинним законодавством релігійна організація чи громада може скористатися своїм правом змінити юрисдикцію.

Gottstat.com

Восени минулого року Вселенський патріархат почав поетапний процес, покликаний надати Україні автокефальну Церкву. Були скасовані анафеми для голів УАПЦ і УПЦ КП, а вже у 2019 році напередодні святкування Різдва в урочистих обставинах предстоятель створеної Православної церкви України отримав Томос – церковну грамоту про автокефалію від Вселенського патріарха Варфоломія.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*