Кабмін відправляє українських вчителів на заробітки до Латвії

Уряд України планує відправити 3-х педагогів нашої країни у тривале відрядження в латвійську столицю – Ригу. Подібні наміри обґрунтовуються реалізацією міжурядового договору між Україною та Латвією. При цьому, міністри звернулися до парламентарів Верховної Ради, щоб ті внесли низку змін до закону «Про освіту».

Так, один з проектів закону, який подав до парламенту ще 15.03.19. голова Кабінету Міністрів Гройсман, передбачає занесення до закону «Про освіту» ще одне додаткове положення.

Дане положення надає уряду право самостійно визначити процедуру відряджання вчителів закордон для того, щоб популяризувати українську мову та культуру країни.

Sobitie.com.ua

Варто відзначити, що подібна ініціатива є досить витратною. Так, У Кабміні підрахували витрати з державного бюджету на одного педагога. Як зазначається, сума таких витрат перевищує 620 тисяч гривень на рік та містить щомісячну зарплату на суму 28,4 тисячі гривень, кошти на оздоровлення – 28,4 тисячі, оренду житлоплощі – 184 тисячі, допомогу на суму 56,7 тисячі гривень, витрати на транспорт – 10 тисяч, а також страховку – 2, 2 тисячі гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*