Мінфін України: Євросоюз не хоче давати гроші

Заступник голови Мінфіну України Василь Шкураков заявив, що до отримання другого переказу макрофінансової допомоги від Європейського Союзу залишилася обмежена кількість часу. При цьому в нашій країні працює місія ЄС, яка займається питанням надання другого траншу на суму в п’ятсот мільйонів євро.

Так, Шкураков підкреслює, що шанси отримання ще одного грошового переказу від Європейського союзу в даному місяці вкрай малі. Таку позицію він обґрунтовує тим, що до кінця місяця залишилося не так багато часу. Однак, необхідно розраховувати, що Україна отримає транш від ЄС в пізніший період. У зв’язку з цим, у Мінфіні та провели дорозміщення на суму в 350 мільйонів.

Варто зазначити, що на початку поточного місяця у відомстві повідомляли, що наша держава реалізувала більшу частину зобов’язань для того, щоб отримати черговий грошовий переказ від Європейського союзу, сума якого сягає п’ятисот мільйонів євро.

Narodna-pravda.ua

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що в Україні розраховують на прийняття рішення про початок нової програми підтримки економіки, тривалість якої становить 14 місяців. При цьому, подібне рішення може бути прийнято в грудні радою директорів Фонду.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*