МВФ, США і ЄС вимагають від України не приймати закон про нелегальне збагачення

Цього понеділка 18.03.19. голова одного з Комітетів Верховної Ради України, який відповідає за питання законодавчого забезпечення та правоохоронної діяльності Андрій Кожем’якін виступив із заявою про те, що Міжнародний валютний фонд, Сполучені Штати Америки та представники Євросоюзу звернулися до комітету ВРУ з проханням перенести затвердження закону про нелегальне збагачення.

Як зазначено в тексті звернення, відкласти слід 13 проектів закону, які передбачають кримінальне покарання за протизаконне збагачення. Представники міжнародних структур наполягають, що всі проекти, які були подані до парламенту України, слід доопрацювати.

Кожем’якін у своїй заяві підкреслив, що основна причина, по якій Раду просять перенести прийняття закону, криється в тому, що всі запропоновані проекти недосконалі. Варто зазначити, що один із законопроектів був ініційований головою України Петром Порошенком.

Upmp.news

Необхідно нагадати, що раніше в Конституційному суді було прийнято рішення про скасування однією із статей КК України, що передбачає санкції за нелегальне збагачення. Подібне рішення означає абсолютну амністію для всіх чиновників, які мають сумнівний дохід. Також додамо, що до цього парламентарії зареєстрували 7 проектів закону про покарання за нелегальні доходи. У числі даних законопроектів є й такий, ініціатором якого є президент Порошенко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*