Бабуся судиться з місцевим кладовищем, де провалилася в могилу батьків

Видання New York Post повідомляє, що 64-річна мешканка Лонг-Айленда (штат Нью-Йорк) Джоан Каллен зібралася судитися з місцевим кладовищем через те, що провалилася в могилу своїх батьків.

Дана подія сталася ще в грудні 2016 року. Каллен прийшла на могилу своїх батьків, і коли нахилилася, щоб поправити стрічку на поховальному вінку, земля просіла під ногами. Літня жінка впала і розбила голову об надгробний камінь. Страх і паніка змусили відскочити назад, але старенька провалилася в яму. Їй доводилося триматися за надгробок, щоб не загрузнути ще глибше. Крики про допомогу не принесли результату, бо на цвинтарі не було відвідувачів.

Адвокат потерпілої Джозеф Перріні розраховує на компенсацію в 5 мільйонів доларів, бо вважає досить травматичним опинитися пізно ввечері в земляній пастці на кладовищі. За словами Перріні, швидше за все могильники при закапуванні сусідньої могили залишили порожнину під землею, в яку і провалилася старенька.

Mag-m.com

Джоан Каллен у свою чергу запевняє, що страждає від постійних кошмарів і боїться відвідувати могилу батьків. Адвокат висловив надію, що керівництво і працівники кладовища зробили висновки з ситуації, і надалі ніхто більше не постраждає.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*