Більше ніж 60% українців не прочитали хоча б одну книгу за 2018 рік

Прес-служба Київського міжнародного інституту соціології повідомляє, що за 2018 рік близько 60% жителів України не читали книг, як в електронному вигляді, так і в друкованому, також не відвідували бібліотек або книжкових магазинів.

Соціологічне дослідження показало, що близько 23% дорослих жителів України повідомили, що вони відвідували книжковий магазин або бібліотеку хоча б 1 раз за весь рік. Також близько 60% українців, що відносяться до дорослої частини населення, не читали книг — ні електронних, ні друкованих, не ходили у бібліотеку, а також у книжковий магазин. Водночас, 13% жителів читали книгу, при цьому, не відвідуючи бібліотеки або ж книжкові магазини.

Дослідження показало, що відвідуваність книгарень та бібліотек дуже різниться у залежності від віку, розміру населеного пункту, а також рівнем освіти людей. Таким чином, найчастіше у них можна побачити людей молодших вікових груп, які мають високий рівень освіти та проживають у великих населених пунктах.

Pixnio.com

Також прес-служба зазначила, що близько 50% дорослих українців у період 2018 року не відвідували культурні заходи. І, на основі дослідження, було з’ясовано, що відвідування культурних заходів також має відмінну рису, оскільки найчастіше подібні заходи відвідує населення молодших вікових груп, з вищою освітою, а також яке проживає переважно у містах або великих населених пунктах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*