Кіт на ім’я Чай працює зі своїм господарем у таксі

057.ua

Рудий кіт на ім’я Чай вже два роки зі своїм господарем-таксистом возить пасажирів. Він витримує 12-годинні зміни. Відзначається, що кіт так сильно любить свою роботу, що сам застрибує в автомобіль, не чекаючи водія.

Щоранку у Харкові водій таксі Олександр разом зі своїм котом збираються на роботу, але без хорошого сніданку Чай працювати відмовляється. Їхнє знайомство відбулося 2 роки тому. Олександр відзначає, що спеціально шукав кота, щоб возити з собою у процесі роботи. Таке бажання у таксиста з’явилося, оскільки він вважав, що у машині не вистачає затишку. І в один день кіт сам знайшов Олександра. Ім’я Чай Олександр дав через чайові, які залишали клієнти.

Водій також розповів про труднощі, які вставали на шляху роботи з котом. Колишні роботодавці Олександра ставили ультиматум стосовно того, що якщо він хоче продовжувати працювати – кота потрібно залишати вдома. І після того, як таксист все ж залишив Чая вдома, Олександра охопила депресія. Після цього випадку він вирішив піти, та знайшов нове місце роботи.

057.ua

Відзначається, що нове керівництво не проти рудого кота на робочому місці. За словами Олександра, Чай відчуває себе у салоні машини як вдома, а на великій швидкості віддає перевагу сидіти на капоті, напевно, тому що звідти краще видно. Пасажири також не заперечують проти рудого супровідника.

Відзначається, що після створення власного профілю у соцмережі «Інстаграм», Чай став місцевою зіркою. Кота впізнають навіть паркувальники. Сам Олександр трохи заздрить коту, оскільки його профіль за 2 роки набрав лише 1,2 тисячі підписників, а профіль кота за два дні вже має 1,5 тисячі. Таксист відзначає здатність рудого напарника передвіщати невдалі дні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*