Джонні Депп: моя колишня дружина мене регулярно била

www.wallpaperup.com

Інформаційне агентство Великобританії «LADBible» повідомляє, що Джонні Депп, американський актор та кінорежисер, надав близько 87 записів з відеокамер, які свідчать про агресивну поведінку Ембер Херд, колишньої дружини актора.

Згідно з даними засобів масової інформації, Джонні Депп додав відеозаписи до позову, який подано до суду на початку місяця на його колишню дружину. За статтю кіноактриси, яка була опублікована у виданні «Washington Post» у минулому році, де дівчина розповідала про передбачуване насильство сімейного характеру, Джонні Депп виступив з вимогою відшкодування моральної шкоди. Сам актор вважає, що дівчина звинувачувала свого колишнього чоловіка з тією метою, щоб подібним методом її кар’єра покращилася. Оскільки на той час з’явився рух проти домагань під назвою «#MeToo».

Депп відзначає, що його екс-дружина досить часто вдавалася до рукоприкладства, зокрема могла бити як руками, так і ногами.

www.wallpaperup.com

У повідомленні йдеться про те, що актор також заявляє, що одного разу Херд кинула у бік свого чоловіка пляшку горілки. Представники Деппа відзначають, що скло пляшки серйозно поранило палець, у результаті чого були пошкоджені кістки. Після інциденту було потрібно втручання лікарів-хірургів.

Джонні Депп також звинувачує екс-дружину у зраді з Ілоном Маском, відомим американським мільярдером та підприємцем.

Нагадаємо, що раніше Джонні Депп звернувся до судових органів з позовом проти Ембер Херд. Метою позову є відшкодування збитків розміром у 50 млн доларів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*