Українці відмовляються від виплати субсидій живими грошима

Vybor.news

Все більше українців відмовляється від субсидій, що виплачуються їм у готівковій формі. Про це розповів Віталій Музиченко, який очолює Директорат сім’ї та соцпідтримки Мінсоцполітики.

За словами чиновника, з травня поточного року Директорат запропонує населенню новий механізм соцпідтримки. Метою нової пропозиції є надання можливості громадянам України повернутися до грошових розрахунків у безготівковій формі. У разі, якщо користувач комунальних послуг не може їх оплатити самостійно, держава буде йому в цьому допомагати. Коли постачальники комунальних послуг будуть виставляти рахунок за нарахованими платіжками, з рахунку субсидіанта буде проведено списання.

Також у Мінсоцполітики нагадали про важливість своєчасності оплати комунальних послуг для одержувачів субсидій. При заборгованості, яка перевищує один місяць, допомога не буде пролонгована до погашення цих боргів.

Vybor.news

З цього місяця в країні стартував проект монетизації субсидій, почалися виплати в готівковій формі тим громадянам, які стали одержувачами соцпідтримки в минулому році. Першою категорією громадян, які отримали «живі гроші», стали пенсіонери.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*