Facebook не допустить участі фейків у виборах Європарламенту

Realist.online

Як повідомила топ-менеджер соціальної мережі Facebook Тесса Лайонс, компанією було прийнято рішення посилити правила з метою протидії поширенню неправдивих інформаційних повідомлень. Комплекс заходів буде прийнятий напередодні виборів до Європейського парламенту. Повідомлення Тесси Лайонс цитує німецька телерадіокомпанія Deutsche Welle.

У Facebook буде створено окрему структуру, до якої будуть мати доступ співробітники різних офісів соціальної мережі. Віртуальний ситуаційний центр буде відстежувати появу фейкових новин, кооперуючи діяльність з 43 різними організаціями по всьому світу.

У комплекс заходів також входить організація взаємодії між політичними експертами, програмними розробниками та фахівцями з обробки контенту. В рамках співпраці її учасники зможуть оперативно зв’язатися з різними відомствами, в тому числі з німецькими.

Realist.online

Майбутня структура, яка покликана припиняти поширення фейкових новин, матиме кілька штаб-квартир, в тому числі в штаті Каліфорнія (Сполучені Штати Америки) та ірландському Дубліні, де розташований головний європейський офіс соціальної мережі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*