Відтоді банки США подвоїли заходи безпеки

Eblnews.com

Сьогодні засоби масової інформації та соцмережі в Сполучених Штатах згадують річницю першого пограбування банку в цій країні, яке сталося в 1831 році.

Тесляр на ім’я Едвард Сміт після кількох спроб пограбувати лавки домовився зі своїм приятелем на ім’я Мюррей про пограбування банку. Підробивши ключі, вони проникли в нью-йоркський Міський банк, обчистивши каси та сейфи. Здобиччю грабіжників стало майже чверть мільйона доларів США, частина суми була в центах.

Перше в історії Сполучених Штатів банківське пограбування переполошило Нью-Йорк, про подію написали всі міські газети. За упіймання злочинців адміністрація банку призначила нагороду в п’ять тисяч доларів.

Eblnews.com

Через кілька тижнів Сміт і його спільник були знайдені. Один зі службовців міської поліції згадав про спроби Сміта провести пограбування раніше. Проведені у підозрюваних обшуки виявили гроші, однак частина видобутку злочинці встигли витратити.

Після показового судового процесу грабіжники були засуджені до п’яти років в’язниці з конфіскацією майна. Після цього банки стурбовані охороною та іншими заходами безпеки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*