Венесуельська опозиція захопила будівлі дипмісій на території США

Учасники опозиційного протестного руху в Венесуелі отримали у своє розпорядження кілька дипломатичних об’єктів своєї країни, розташованих на території Сполучених Штатів Америки. Про це повідомляє інформаційне агентство «Рейтер».

Три будівлі, в яких раніше працювали венесуельські дипломати, були добровільно передані опозиціонерам американською владою.

Цю інформацію підтвердив представник опозиційних сил, Карлос Веккьо. За його словами, дві будівлі з трьох знаходяться у Вашингтоні (округ Колумбія). Політик додав, що пізніше будуть розкриті умови, на яких здійснювалася передача дипломатичних об’єктах.

Відбулася урочиста церемонія, в ході якої над одним з будівель – екс-аташату Венесуели – було піднято прапор латиноамериканської країни. Церемонія була зіпсована появою членів антивоєнної організації Code Pink. Активісти назвали Веккьо «самозванцем» і вимагали «прибрати руки» від Венесуели.

Опозиція Венесуели уточнила, що доступу до будівлі венесуельського посольства у них немає. Нагадаємо, що раніше офіційні дипломати Венесуели покинули Сполучені Штати.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*