Президент Республіки Казахстан подав у відставку

Tengrinews.kz

Нурсултан Назарбаєв, президент Республіки Казахстан, прийняв рішення покинути пост голови своєї держави.

В ефірі республіканських телевізійних каналів Назарбаєв звернувся до народу зі словами, що він вирішив припинити свої повноваження як голови держави. Конкретні причини поки не оголошуються.

Відзначається, що Касим-Жомар Токаєв, спікер сенату парламенту, стане в.о. президента до тих пір, поки не будуть проведені нові вибори. Присяга Токаєва повинна відбутися вранці 20 березня.

Голова держави зазначив, що після припинення повноважень як президента, він залишить за собою пост голови Ради безпеки, а також пост лідера політичної партії «Нур Отан». Також, політик збереже членство у Конституційній раді. Тому, за словами політичного діяча, він залишається зі своїм народом.

Tengrinews.kz

Нагадаємо, що Нурсултан Назарбаєв був головою держави близько 29 років. Першим днем його повноважень був — 24 квітня 1990 року. Саме у цей день він був обраний головою Казахської РСР, а наприкінці 1991 року, у зв’язку з розвалом СРСР, Назарбаєв уже стояв на чолі незалежної республіки. Відзначається, що у 2015 році президент був обраний повторно на п’ятий строк.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*