У старому будинку Лондона виявлено схованку Ван Гога

Planbphoto.com

В колишньому будинку художника було знайдено схованку з паперами та речами, датованими періодом перебування Вінсента Ван Гога в Лондоні.

Власники майна, Цзянь Ван і Еліс Чайлдс, виявили документи під час ремонту триповерхового будинку, який вони придбали в поганому стані в 2012 році. Серед виявлених предметів були страхові документи, молитовник і кілька шматків паперу з намальованими акварельними квітками, які знайдені під мостинами та на горищі будинку за адресою 87 Хекфорд-роуд.

Мартін Бейлі, експерт Ван Гога та автор книги «Зоряна ніч: Ван Гог у Сховищі», повідомив, що художник жив в готелі між 1873 і 1874 роками, працюючи асистентом в галереї Гупіль у Ковент-Гардені. У той період йому було 20 років і Лондон, за словами експерта, здійснив на нього глибоке вплив. Робота Ван Гога в художній галереї допомогла йому познайомитися з живописом. Бейлі вважає, що якби він не працював в галереї, то навряд чи став би художником.

Крім цього експерт розповів, що серія страхових полісів Ван Гога виписана на ім’я Урсули Лойер, яка була господинею будинку під час його перебування в місті. І як багато хто вважає, художник був закоханий в її 19-річну дочку Ежені.

Planbphoto.com

Крім страхових документів, будівельники також знайшли зіпсоване видання 1867 року «Кишенькова книга молитов і гімнів». Видавцем книги був Фредерік Варн, і його офіс знаходився в Ковент-Гардені, поруч з галереєю, де працював Ван Гог. На думку експерта складно зрозуміти, кому належала книга: швидше за все Лойер, але може і Ван Гогу, який став побожним в Лондоні

Фінальною знахідкою стали шматочки паперу з намальованими акварельними квітками. Мартін Бейлі не вірить, що акварелі були роботою самого Ван Гога, відзначаючи, що стиль не має ніякої схожості зі стилем художника. Він припустив, що вони, можливо, намальовані Ежені.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*