“Укрзалізниця” підвищує тарифи при постійному погіршенні якості послуг

Apostrophe.ua

Українське державне підприємство «Укрзалізниця» планує підняття тарифів, хоча при цьому якість послуг залишає бажати кращого.

Відзначається, що велика кількість пасажирів, які висловлюються у сторону «Укрзалізниці» з критикою стосовно брудної постільної білизни, а також неприємного запаху у вагонах, навіть не підозрюють про умови промислових вантажоперевезень, що знаходяться у критичному стані.

Згідно з дослідженням, яке було оприлюднено на початку поточного року незалежним аналітичним центром під назвою «Український інститут майбутнього», на даний момент число вантажних вагонів у країні, які перевищили термін експлуатації, досягло критичних показників. Та якщо ситуація, що склалася стане ще гірше, тоді нестача вантажних вагонів у найближчі кілька років виросте, що стане катастрофічною ситуацією для держави.

Відзначається, що кількість залізничних колій, які потребують ремонту та модернізації, на момент минулого року становило близько 40%. У свою чергу, ремонтні роботи справляються лише з половиною від усієї кількості. Якщо ніяких змін не відбудеться, тоді у 2025 році близько 70% шляхів потребуватимуть ремонту. А це погіршить наявну невисоку якість перевезень та швидкість перевезень.

Apostrophe.ua

Також наголошується і щорічне підвищення вартості вантажних перевезень у країні – близько 10%. Але найбільше підвищення спостерігалася одночасно зі стрибками курсу долара.

Раніше повідомлялося, що держпідприємство «Укрзалізниця» планує збільшити тарифи на 14,2% на вантажні перевезення. Дане рішення викликало різку критику з боку представників промислової галузі. Також, проти збільшення вартості вантажних перевезень виступила і Торгова палата Сполучених Штатів, оскільки дане рішення призведе до додаткових 10 млрд гривень, які повинні будуть платити вантажовідправники.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*