Україна вироблятиме нові ядерні реактори

Reactor.space

Прес-служба президента України Петра Порошенка повідомляє, що на нараді стосовно питань розвитку атомної енергетики, а також підвищення рівня ядерної безпеки, голова держави зазначив, що проект по здійсненню виробництва малих модульних реакторів, а також обладнання, буде кроком назустріч новому технологічному розвитку держави.

Голова держави зазначив, що у минулому році національна атомна енергогенерувальна компанія «Енергоатом» спільно з «Holtec International», компанією зі Сполучених Штатів Америки, підписали меморандум про співпрацю стосовно використання в Україні SNR-160 – малих модульних реакторів. Даним документ зафіксував плани компаній стосовно будівництва малих модульних реакторів на українських атомних електростанціях, а також подальше місце розташування виробництва на території України обладнання для SMR-160.

Reactor.space

Петро Порошенко заявив, що реалізація даного проекту ознаменує вихід на новий рівень можливостей та крок назустріч технологічного розвитку України. Також, даний проект сприятиме створенню величезної кількості робочих місць з високим рівнем заробітних плат.

Голова держави зазначив, що його радує той факт, що в атомній галузі української енергетики є однодумці. Та поставлена мета — складати низку країн, які займаються виробництвом ядерних реакторів, є дуже амбіційною. Адже 15 років тому Україна і не мріяла про таке.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*