Трейлер до нових “Месників” б’є рекорди переглядів (відео 16+)

kinovolna.tv

Черговий трейлер до фільму «Месники: Завершення» став другим серед найчастіше переглянутих відео цієї категорії. Анонс нових пригод супергероїчної команди «Месників» набрав в Мережі майже 270 мільйонів переглядів за двадцять чотири години.

На своєму акаунті в сервісі мікроблогів Twitter студія Marvel подякувала шанувальникам франшизи, назвавши їх «найвеличнішими фанатами у Всесвіті».

Відео з 268 мільйонами переглядів поступилося лише першому трейлеру до цього ж фільму, який переглянули 289 мільйонів разів. На третьому місці з найчастіше переглянутих трейлерів опинився анонс до попередньої частини «Месників».

Нагадаємо, що в новій частині «Месників» глядачі побачать світ, якого лиходій Танос позбавив половини населення, розвіявши в прах і багатьох героїв попередніх фільмів франшизи. Супергерої, що залишилися в живих, повинні знову кинути виклик могутньому інопланетянину.

На даний момент в українському прокаті демонструється «Капітан Марвел» з тієї ж вигаданому всесвіті Marvel, проте дія кінострічки відбувається задовго до подій, показаних в «Месниках», і пояснює майбутню появу в їхніх рядах нового члена супергероїчної команди.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*