Німеччина висилатиме мігрантів у менш щасливі країни ЄС

Bykvu.com

Європейський суд, який засідає в Люксембурзі, своїм рішенням дозволив німецькій владі висилати за межі Німеччини мігрантів, які отримали відмову в наданні притулку.

Тепер німецькі чиновники можуть відправляти таких мігрантів в інші країни, що входять в Європейський Союз, навіть якщо там спостерігаються деякі недоліки в роботі соцпідтримки.

Таке рішення було винесено найвищою судовою інстанцією в Європейському Союзі дев’ятнадцятого березня. У новому правилі обумовлено й виключення з нього — якщо в країні, куди висланий мігрант, він опиниться в ситуації крайньої нестачі матеріальних засобів.

Bykvu.com

Суд в Люксембурзі розглядав це питання через звернення до нього своїх німецьких колег, які зажадали загальноєвропейське трактування для аналогічних випадків. Німеччина зіткнулася з ситуацією, коли мігранти, що отримали відмову в притулку, не можуть бути вислані в одну з балканських країн Євросоюзу або до Угорщини, оскільки німецькі суди не можуть визначити рівень соцпідтримки в цих державах для тих, хто висилається.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*