Італійський співак Аль Бано не розуміє, чому він «загроза» для України

inshaua.com

Популярний італійський музикант Альбано Каррізі, відомий також під творчим псевдонімом Аль Бано, звернувся до зовнішньополітичного відомства своєї країни за допомогою. Співак попросив організувати обговорення ситуації щодо включення його в санкційні списки українського Мінкульту.

Юристи Аль Бано запропонували організувати тристоронню зустріч, в якій візьме участь сам музикант, український посол і представник керівництва італійського Міністерства закордонних справ.

Дату можливої зустрічі буде встановлювати МЗС Італії. Про це повідомили українські дипломати, коментуючи новину для преси.

Як повідомляють місцеві засоби масові інформації, в разі, якщо Мінкульт нашої країни не виключить Аль Бано з «чорного списку» небажаних для відвідування України осіб, музикант має намір подати позов до Європейського суду з прав людини, що засідає в Страсбурзі. Альбано Каррізі планує отримати грошову компенсацію за рішення Міністерства культури України.

inshaua.com

Нагадаємо, що Аль Бано відомий частим відвідуванням Москви й публічними висловлюваннями схвалення перших осіб Росії. Музикант не єдиний громадянин Італії, який став небажаною персоною в нашій країні – раніше в «чорний список» були включені актор Мікеле Плачідо та екс-прем’єр-міністр Сільвіо Берлусконі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*